Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Moje tipy na zajímavé věci

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Tipy na výhodný nákup
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 23:33:18    Predmet: Moje tipy na zajímavé věci Odpovedať s citátom

Na tomhle fóru existuje silná klika sluchátkářů. Tohle je šance koupit pravděpodobně jedny z úplně nejlepších sluchátek, co jsou, ještě nikdy jsem je neviděl prodávat. To není žádná prdel. Být fanda, tak do toho jdu, je to sběratelská věc, která stejně nebude klesat na ceně. Mít volné peníze, tak je koupím a zkusím je tady v Evropě přeprodat.

Pochlapte se, borci, furt si o tom ve vedlejších vláknech povídáte, tak teď je tady možnost si sáhnout na něco opravdovýho:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250432628726&ssPageName=ADME:B:SS:DE:1123

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: Št máj 28, 2009 09:04:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Vzhledem k uvedeni HD800 bych to s tim nedostiznym zvukem nevidel tak zhave. Ovsem jako sberatelsky kousek .... . Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št máj 28, 2009 14:11:58    Predmet: Odpovedať s citátom

No já nevím, kdybys řekl Sennheiser Orpheus, tak snad, ale tohle je obávám se trochu jiná liga.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2009 12:22:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Sluchátka už jsou na čtyřech tisících Euro a stále stoupají :)

A objevila se tam další zajímavá věc: Krell KAS

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=280351003095

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2009 12:42:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Orpheus jsme měli ve Zlíně před 15 (+-) lety, nafouknutá bublina...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Pi jún 12, 2009 20:17:05    Predmet: Senn HD800 vs Orpheus Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Orpheus jsme měli ve Zlíně před 15 (+-) lety, nafouknutá bublina...


Veta jednoduchá. Skús vetu rozvitú, lebo takto nezáväzne môžeš zhodiť čokoľvek a kohokoľvek.

Pred nedávnom som som mal to šťastie počuť ich naraz vedľa seba. HD800 a Orpheus. Bublina...tak vyvážený zvuk som zo sluchátok ešte nepočul. A to HD 800 sú skutočne veľmi dobré, zvuk je brilantný, veľký, dynamický, rozlíšený....ale proti Orpehom je stále technický, strojový, násilný. V tomto sme sa všetci zúčastnení vzácne zhodli.Bolo úplne jedno, akým technickým riešením sa ten zvuk tvorí. Ale ak máš na mysli výlučne cenu, tak tá je naozaj len pre fanatika.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: So jún 13, 2009 17:12:23    Predmet: Nejlepší síťová pračka od Accuphase Odpovedať s citátom

Lachim z vedlejšího fóra už ji má doma, Petr5 má menší verzi téhož, N.A. ji měl před časem půjčenou odkudsi taky, a pamatuju si, že ji měl Píša a hnal přes ni svůj multimilionový řetězec do Grande Utopií.

Jedna z nejlepších síťových praček na světě je právě na prodej:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=250438002974



Už tam visí nějakou dobu a lidi chlapíkovi pořád nabízejí nižší ceny a on nereaguje; uvažoval jsem, jestli tady zveřejnit její existenci, protože mě na chvilku napadlo ji koupit sám, pohrát si s ní a pak si ji buď nechat nebo ji zkusit prodat, ale nemám prachy a ještě nějakou dobu mít nebudu, takže radši ven s tím.

Kdyby ji někdo koupil, tak dopředu gratuluju! Tenhle přístroj by mě moc zajímal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: So jún 13, 2009 17:14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Mimochodem, sluchátka Sony, která jsou jistě horší než nové Sennheisery HD 800, se prodala za 7300 Australských dolarů, tj. skoro 120 000,- Kč!!! Masakr.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: So jún 13, 2009 17:17:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Další taková prčovní věc, co teď někdo prodává, je tahle hypersestava od JBL, Atlas:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=320380717837



To samozřejmě asi nikdo nekoupí, ale sranda vidět, co všechno existuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: So jún 13, 2009 17:23:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky jsou v Německu na prodej monobloky Mark Levinson 20.6, poslední a nejlepší evoluce modelu 20. Zatím jsou nízko, ale co jsem posledně viděl chování aukce na 20.5, tak to dost vyletí. Ačkoli v dnešní době krize - kdo ví!

Být Pašulem nebo nějakým jiným fandou Levinsona (třeba uživatel Mark Levinson z vedlejšího fóra), tak tohle zvážím: byl to ve své době absolutní vrchol značky, něco jako později No. 33. Neslyšel jsem to, ale odhadoval bych, že to bude lepší než všechny dnešní Levinsoní konce vyjma No. 53. Od jednoho němce, který měl doma Wilson Audio Grand Slamm, jsme se kdysi dozvěděli, že staré Levinsony byly stejně nejlepší ze všech, že to tehdy ještě dělal sám Mark a že hodně uměl. Ty nové věci prý už zdaleka nejsou tak dobré a je pravda, že jeden tlustý levinsoní konec, 43něco, jsme měli v Brně půjčený a bylo to strašné.

Toto bude bomba!!

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=260427160960

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: So jún 13, 2009 17:24:34    Predmet: Odpovedať s citátom

U těch sluchátek Sony R10 prý stojí přívodní tkanička za prd http://www.jenalabs.com/headphones/sony-r-10.html Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: So jún 13, 2009 17:25:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejlepší Marantzí přehrávač všech dob: model SA-1. Třeba je tady nějaký fanda Marantzu.

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=220432933560

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: So jún 13, 2009 17:33:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Roman: Vypadá to tak :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: So jún 13, 2009 17:39:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky něco pro Zappadaddyho, i když tenhle španěl za to chce moc peněz. Nicméně si myslím, že toto bude jedna z možných konečných. Ty plky o těch výhybkách, jak se kdesi ukazovalo takové bastlprkýnko, to musel být nějaký nesmysl, podfuk, takhle výhybka těchto beden nemůže vypadat. Tannoy Westminster Royal SE:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=190308739757

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: So jún 13, 2009 19:53:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalík
Toho Maranze má tady, ne moc často přispívajicí, Bouche.
Pokud mu vyjde čas, tak by se s ním měl u mě stavit. Tak snad podám reference.
Taky myslím, že má zálusk na nějaké Halcro, takže se asi rýsuje další solidní system. Jó piloti...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ne jún 14, 2009 00:06:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Co má za zbytek, jestli to není tajný? Předek konec bedny? Tenhle Marantz by měl být hodně dobrej, ale kdybych já měl říct, co za japonský CD mě zajímá, tak by to byl Denon DP-S1, to je svým způsobem cédo (transport) snů.
Poreferuj!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bouche
Hifi obsluha


Založený: 25 december 2008
Príspevky: 20

PríspevokZaslal: Ne jún 14, 2009 18:03:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Halcro dm78 + Halcro dm8
Bedny zatim pujcene Totem Acoustic Shaman, ale asi vezmu mensi model Wind. Jevi se mi lepsi.
Proto se chci zastavit u dhfoola a poslechnout si to v domacich podminkach...a eventuelne poprosit dhfoola, jetli by mi je nepujcil domu Surprised)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Po jún 15, 2009 01:02:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Panečku, to u nás někdo má? To přece stojí miliardu - to je systém snů! Úžasný! Jak to hraje, porovnával jsi to s něčím? S nějakýma nejvyššíma Levinsonama, třeba No. 33? Nebo s McIntosh MC2KW? Nebo, já nevím, s nejvyšším Chordem? Se Šrollem? To je tahle třída, takovejch sestav je u nás do dvaceti. Gratuluju k neskutečné elektronice.
Je mi jasný, že jako majitel slušné sestavy sem nemáš co psát, ale kdyby se ti chtělo, tak dej třeba pak vědět, jak se ti zdály ty Totemy Wind. Já bych si tipoval, že ty Halcra uřídí úplně jinou váhovou kategorii, třeba Wilson Audio X2 Alexandria nebo JM Lab Grande Utopia, prostě něco velikosti telefonní budky. Ty Windy jsou takový moc normální - proč zrovna je? Obliba zvuku značky Totem? Nehodnotím, neznám je, nikdy jsem neslyšel. Jen se ptám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Po jún 15, 2009 12:13:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Se mi zdá, že se to tim Totemem přizabije... Viděl jsem, slyšel jsem Smile Chce to bedny!
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po jún 15, 2009 13:22:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Westminstery byly v Mnichově - slyšel jste je někdo?
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Po jún 15, 2009 13:44:52    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Westminstery byly v Mnichově - slyšel jste je někdo?


Mysim, ze neboli ani jeden den zapojene, takze ich nebolo mozne pocut, podobne ako dole vo vestibule stojace PMC.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bouche
Hifi obsluha


Založený: 25 december 2008
Príspevky: 20

PríspevokZaslal: Po jún 15, 2009 20:28:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Snazil jsem se porovnavat, ale pokazde to bylo na jinem systemu a v jine mistnosti, to je spatne. Priznam se, ze rozhodujicim faktorem byla i povest Halcra. Dalsi vec je, ze Halcro se vzdy proda lip nez Sroll. Taky cena byla uplne jina, nez ta, ktera se uvadi.
Proc Totem? Libi se mi zvukem na hudbu co posloucham a na hlasitost pri ktere posloucham. Jestli si pamatujes, tak jsem puvodne chtel mensi regalove repro, ale pak jsem do toho trochu spadl...
Velke repro, ktere navrhujes a vetsina tech vetsich hraje dobre pouze hodne hlasite, jinak tomu vzdy neco chybi - postrada jiskru atd. Taky to nemam kam dat. Zvukove bych v tento kategorii doporucil studiova Dynaudia s 2x300mm basem, oznaceni neznam.

Frantraxi, Totemy, ty vetsi (Shaman, Wind) jsou moc moc narocne na pripojenou elektroniku, na kabely, proste na vsechno. Ver mi. Ve Francii jsme prehazovanim ruznych aparatu k Windum stravili asi tyden a pokazde to byl uplne jiny zvuk. Halcro si s nimi ruzumi velmi dobre. Jake totemy jsi slysel a na jakem aparatu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Ut jún 16, 2009 07:46:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Bouche napísal:
Zvukove bych v tento kategorii doporucil studiova Dynaudia s 2x300mm basem, oznaceni neznam.


Myslel si tieto digitalne aktivne Dynaudio Acoustics AIR25 s DSP?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut jún 16, 2009 09:40:44    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: V Mnichově byl jeden Westminster na ukázku. Jinak byly zapojené Canterbury (ty má ID Dzyan/Zappadaddy) a nadšenej jsem z toho nebyl, ale byl tam hluk a poslouchala se nějaká zpívající ženská z gramce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut jún 30, 2009 13:43:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Jeden můj známý má na prodej nějaké věci:

- CD přehrávač Accuphase DP-65
- Reprosoustavy Infinity RS-1b
- Reprosoustavy Infinity RS-2b
- Reprosoustavy B&W CDM-1 včetně stojanů
- Zesilovač Mark Levinson No. 23

Všechno ve výborném stavu. Ceny neznám, ale kdyby měl někdo o něco zájem, tak zjistím. Znám toho člověka a ručím za něj, sám jsem od něj kupoval. Je velmi solidní. Navíc bych byl ochoten koupi zprostředkovat, abych nesl případná rizika (i když žádná nejsou).
Mail na mě pro případné dotazy je jiri_machala@centrum.cz, telefon +420 775 056 224.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vajnorhifista
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 september 2008
Príspevky: 543
Bydlisko: Vajnory

PríspevokZaslal: Ut jún 30, 2009 21:18:09    Predmet: SONY MDR-R 10 Odpovedať s citátom

Podľa katalógu SONY 1991-92 stáli 7900DM t.j cca 155 000 KČS potom išli s cenou trochu dole.

Naposledy upravil vajnorhifista dňa St júl 01, 2009 09:06:23, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut jún 30, 2009 21:41:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Neskutečná cena.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Tipy na výhodný nákup Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist