Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Krautwire,prvděpodobně nejlepší kabely na světě.
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
durgo
Hifista - pokročilec


Založený: 23 január 2007
Príspevky: 250
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 17:57:51    Predmet: Odpovedať s citátom

pri poslednej návšteve kamoša hifistu som mal doma signálové káble od ceny 80Sk až po skoro 20tisíc, medzi nimi aj kraut, no prinávam bez mučenia, že som žiadny rozdiel nepočul Wink a teraz babo raď Laughing asi som hluchý ako poleno Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lubos
Hifista


Založený: 15 december 2006
Príspevky: 214

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 18:15:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Dusan medzi kablami su rozdiely a dost velke.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
durgo
Hifista - pokročilec


Založený: 23 január 2007
Príspevky: 250
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 18:21:38    Predmet: Odpovedať s citátom

netvrdím, že nie sú, no ja som v našej kombínácii nič nepočul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 18:22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

lubos napísal:
Dusan medzi kablami su rozdiely a dost velke.


urcite, hlavne v cene ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
durgo
Hifista - pokročilec


Založený: 23 január 2007
Príspevky: 250
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 18:23:30    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc Thumb up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 18:56:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Krautwire Passion XLR s reproduktorovými ORG jsem měl asi 14 dní doma. Opravdu špičkový stříbrný kabel. Hodně jsem to porovnával proti mému Cable4you Silver X-stream. Oba kabely v kategorii "hodně vysoký a předražený high-end". Rozdíly tam jsou ale malé a to na hranici vnímání. Myslím si, že ve slepém testu bych neměl šanci. Ale nezkoušel jsem. Kdo by mě to taky přehazoval. Konstrukce obou kabelů je hodně podobná. Splétané stříbrné vodiče.

Ovšem když to porovnám s nějakým obyč měděným kabelem, tak to okamžitě poznám. To jsem komukoli ochoten okamžitě dokázat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
elp
Hifi obsluha


Založený: 23 február 2009
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 19:02:24    Predmet: posluch nielen kabla Odpovedať s citátom

servus bubuxin,
ako som skoncil pracovat vo "fachu" tak sa nejako extra o pripadne TESTOVANIA a posluchy aparatov neinteresujem , ale popocuvat pri dobrej kave dobru muziku mozem kedykolvek. Ca sa tyka DIY komponentov sam mam doma DIY repro kabel, ktory sme este s byvalymi kolegami nejako mozno aj trochu nahodou stvorili a mozem povedat ze cele roky nenasiel konkurenciu samozrejme v istej cenovej kategorii. Hravali sme casto na nom v posluchovke na striebornej ul. a aj na par vystavach v BA a.... Dokonca este kde tu si ho od kolegu poniektory co to svojho casu mali pozicane chcu dat spravit. Takze posli cez SS kontakt a niekedy ked budem mat cestu tak zavolam a mozeme pri kave prepocut na tvojej aparature aj moj kabel.


Wink

_________________
elp
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JX
Hifi obsluha


Založený: 16 január 2009
Príspevky: 49

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2010 12:15:21    Predmet: Odpovedať s citátom

to elp a bubuxin
ELP - som ta odhalil Very Happy
uz by ste sa mohli stavit aj u mna (tiez mam mimochodom bedne DiY + BVaudio P1SE + PA300SE)
no skusal som aj ja menit kable, ale nic som nepocul - zrejme som nahluchly Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cipis
Hifi obsluha


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ne február 07, 2010 16:50:12    Predmet: Pasul Odpovedať s citátom

No, za jednoho Krauta, máš 5 kabelů Cable4you Silver X.strema. Krautwire ORG stoji 300.000,- kdežto Cable4you Silver X.strema stoji 60.000,-. Za tu cenu pořídíš top model Cable4you 2in1 9000 a ještě ti zbyde na malý auto. Tam rozdíl určitě bude velký. Jestli hrajou stejně, tak bod pro Cable4you Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Ne február 07, 2010 18:15:10    Predmet: Re: Pasul Odpovedať s citátom

Cipis napísal:
No, za jednoho Krauta, máš 5 kabelů Cable4you Silver X.strema. Krautwire ORG stoji 300.000,- kdežto Cable4you Silver X.strema stoji 60.000,-. Za tu cenu pořídíš top model Cable4you 2in1 9000 a ještě ti zbyde na malý auto. Tam rozdíl určitě bude velký. Jestli hrajou stejně, tak bod pro Cable4you Shocked


Ja mám od Krauta záklkadný Guru v metráži za 2 500 Sk + nejaké konektory (nie Krautove) a porovnávali sme to s Cable4you (model neviem, boli v peknom kufríku a stáli vraj 54 000,-) a zaujímavý rozdiel nepoznal nikto. A to mám z CDP 2 výstupy a 2 vstupy do predzos. takže prepínanie bolo okamžité. Drobné rozdiely prisudzujem skôr k tomu, že sme chceli niečo počuť, ale nebolo to nič o lepšom alebo horšom, skôr dolava alebo doprava ale ani to nie. Skrátka podľa mňa to bolo to isté ak to dám do pomeru cena:výsledný efekt. Od krauta som mal požičané aj tie jeho "priemerne" drahé a nič podstatné sa nedialo. Ak ten cenový rozdiel investujem do lepších komponentov, tak musím byť podstatne ďalej.

Ako, netvrdím, že káble nie je "počuť". V dávnych dobách, keď som ešte frčal na Technicse tak mi istý pán Porubský z Bratislavského Ketosu prekábloval moje hifi tak, že zvuk bol hodne inde, ale to bol Technics.

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BigDrobek
Hifi obsluha


Založený: 02 september 2008
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Po február 08, 2010 15:01:02    Predmet: Odpovedať s citátom

A co stříbrný cestičky na DPS? Měď to musí degradovat s tak drahým káblem. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1230
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: St február 10, 2010 16:03:38    Predmet: Odpovedať s citátom

To Acon.
se nedivím, že nebyly slyšet rozdíly, takhle se totiž setřou, je nutné jeden kabel vždy odpojit! přeslechy přes přepínač vstupů v preampu a přeci jen nějaké to rušení které nachytá téměř každý kabel ty rozdíly smaže, mam vyzkoušené.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: St júl 21, 2010 09:33:32    Predmet: Odpovedať s citátom

No ty píko Very Happy Já teda sluchátka a sluchátkáče nesleduju,takže jsem to nikde předtím neviděl,ale tenhle v tom dřevě S NJM4556 je teda móc pěkná práce!!! Rotfl

nechci bejt škodolibej a nějak zlej ale nedá se mi nezeptat, koupil to někdo tady u nás za plnou palbu? Very Happy

Abych nebyl OT:
Krautwire měl někdy loni zapůjčené kamarád který není z Prahy tak jsem mu udělal malého průvodce a na zálohu si půjčil pár různých kabelů... jak signálových tak i silových ... nedalo nám to a zkusili jsme to i u mě (na obyč víceméně DIY sestavě) na mé předchozí sestavě rozdíly slyšet byly ve prospěch stříbrných krautů,ale abych se přiznal míra zlepšení mě osobně by za investici takové částky asi nestála.měděné verze byly porovnatelné s tím co mám za drátařinu doma.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
SALVO29
Hifista


Založený: 16 marec 2009
Príspevky: 123
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Po október 03, 2011 21:51:28    Predmet: ... Odpovedať s citátom

Mam signalovy CAMEO a zatial je to najlepsi RCA kabel aky som pocul a to ich bolo dost vela a kvalitnych...Je skvely hlavne na basoch a to potrebujem ked pocuvam hlavne rockovu hudbu. Nie je to ale len o samotnych kabloch ale aj o tom ako ktory kabel ku comu sadne...
_________________
MARANTZ SA-1, MARANTZ PM-14MKII KI,
TECHNICS SL-PA10, TECHNICS SU-MA10,
DENON DVD-5000, DENON PMA-2000R
CARDAS REFERENCE, JAMO ORIEL,
MISSION 796
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist