Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Uzavřená sluchátka
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Amarokcz
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2011
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: Po august 27, 2012 08:35:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Chceš-li izolaci od okolního prostředí, tak DT880 neber, protože ji mají skoro nulovou (pouze trochu na výškách). SHR940 nebo Denony jsou pro tebe správná volba.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Swarz
Nádejný hifista


Založený: 07 január 2012
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Po august 27, 2012 09:06:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono zavisi to hlavne od toho aku izolaciu dotazovatel chce. Izolacia tych denonov nieje nijako velka a zacina az od 1khz. Zavisy v akom prostredi to chce pouzit, ja som si ich kupil aj kvoli tomu ze pracujem v open office a pomerne hlucnom. Obcas nejaky ten zvuk (vykrik na kolegu Rolling Eyes ) prejde do vnutra na uroven vnimatelnosti. Takisto hlasitost posluchu mam o nieco malo vyssiu v tom kancli nez doma asi kvoli ruchu prostredia. Zhrniem to pre mna to staci ale len ledva ledva. Co sa tyka izolacie zo sluchatiek von tak vydavaju minimalne o polovicu hluku menej oproti otvorenym a to bohate staci na to aby mi kolegovci nenadavali. Pocut vpodstate len tlmene bicie a cast gitar. Doma to frajerke tiez nevadi, aj pri hlasnejsom pocuvani takze vpohode.

Ale zvuk, tychto sluchadiel to je ina kava.

Pozn. mam AH-D 5000
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betaron
Hifi obsluha


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 15
Bydlisko: Val. Klobouky

PríspevokZaslal: St september 05, 2012 12:40:59    Predmet: Odpovedať s citátom

dobrý den příznivcům sluchátek, prosil bych konzultaci; Question

Vybírám mezi sluchátky uzavřeného typu nějaký model, který chci používat pro tichý, víceméně noční poslech do činžáku, kde bydlí má žena. Čili abych nerušil. U sebe na baráku používám několikatery sluchátka pouze otevřeného typu.
Doposud – čtyři roky - mám v činžáku u postele uzavřená sluchátka Sennheiser HD-201. Nejsou zvukově špatná, ale vzhledem k jejich nízké účinnosti a ke všemu tomu ještě nízká impedance 24 Ohm, si tato sluchátka nepříliš dobře rozumí s OTL flaškovými zesilovači. Proto i nějaká ta (GAS) změna…

Při výběru uzavřených sluchátek nepožaduji špičkový model, postačí v cenové relaci cca do 2000Kč.
Prozatím mám vytypované tyto zástupce:
Audio Technica ATH-T400
Sennheiser HD-449
AKG K77

Ještě mám s tímto spojenou alternativu; pokud bych zvolil levnější ATH-T400, pravděpodobně bych současně koupil i ještě levnější AKG K77. Uvažuji že ta příjemněji poslouchatelná sluchátka bych si nechal pro svůj noční poslech a ta druhá relativně horší nechám u digitálního piána pro tiché cvičení na nástroji.

Jako doplňující informace – sluchátka chci obrazně řečeno co nejvíce „placatá“, tak aby se s nimi dalo ležet na polštáři i částečně na uchu Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St september 05, 2012 13:00:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Doporučuji SHURE SRH440.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St september 05, 2012 13:06:04    Predmet: MMX 2 Odpovedať s citátom

Ja by som bral Beyerdynamic MMX 2. To sú vlastne DT 235 s mikrofónom. Ide o to či ich chceš používať aj k PC resp. k prenosným (mobilným) zariadeniam alebo nie. Chceš aj komunikovať alebo nie. Do 2 000 KČ vždy budeš robiť tvrdý kompromis. Úvaha cez kúpu dvoch lacných sluchátok je úplne zlé riešenie. Podľa mňa MMX 2 sú veľmi skladný model, dobrá kvalita zvuku, mikrofón sa dá odpojiť, dajú sa pripojiť do USB, na škatuľke je ovládač hlasitosti. Dajú sa zapojiť aj do normálnych jackov, podľa mňa ja by som šiel do Beyerov MMX 2.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St september 05, 2012 13:07:01    Predmet: Shure Odpovedať s citátom

Shure 440tky sú tiež dobrý nápad. Ide o to aké máš priority.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Betaron
Hifi obsluha


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 15
Bydlisko: Val. Klobouky

PríspevokZaslal: St september 05, 2012 15:40:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Sluchátka Shure SRH440 mám vytipována v druhém sledu, u nich právě pochybuji nad onou výše zmiňovanou „placatostí“ mušlí. A ještě jsem opomněl dodat, že bych zvolená uzavřená sluchátka taky mohl využívat u mixpultu svého PA, pokud zvučím kapely. Čili preferuji velké mušle s drivery fí=50mm.

Vladimíre, ve svém příspěvku jsi mi to nastínil příliš akčně s těmi prioritami na sluchátka. Jsem spíše ze „staré školy“. Fejzbůky, ICQ apod. komunikace přes PC mě nikterak nevzrušují, stejně tak poslech hudby přes zvukovou kartu v PC. Upřednostňuji poslech muziky tradičním CD playerem.

A propos pro zajímavost; svá první uzavřená sluchátka jsem si dělal v roce 1975 do Al tlumičů na uši pro traktoristy. Do nich jsme co by tehdejší nadšenci dávali vložky z mikrofonů AMD-108, jestli to někomu něco říká…
Později jsem pořídil sluchátka ARF-310.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St september 05, 2012 17:24:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie AMD-čka v chráničoch hrali lepšie ako tie ARF-ká. Kvôli tomu vznikol aj nedostatok týchto mikrofónov. Potom sa to riešilo tak, že do Valmezu sa posielali prázdne púzdra na opravu a vracali nám ich kompletné ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betaron
Hifi obsluha


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 15
Bydlisko: Val. Klobouky

PríspevokZaslal: Št september 06, 2012 08:32:33    Predmet: Odpovedať s citátom

..za doporučení znalců pro volbu sluchátek SRH-440 děkuji, pravděpodobně je pořídím…

Ještě by mne zajímala konfrontace se sluchátky Sennheiser HD-380 PRO, psané technické parametry u sluchátek je docela neznámá. Pokud mohu dle přibližně shodných technických parametrů srovnat s HD-595 – která mám – budou zřejmě hodně silná a velké naušníky naznačují, že budou dobře oddělovat zvuk od okolí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Pi september 07, 2012 23:24:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim,

Jak by vypadalo doporuceni znalcu, kdyby zadani vypadalo:
vysoka kvalita
cena muze byt I vyssi/vysoka
minimalni prostup zvuku do okoli (open office pracoviste)
cely den na hlave (potrebuju se izolovat od okoli)
folk, jazz, smooth jazz, acoustic, klasicka kytara, klasika, pop
zdroj 128 kbps AAC, nebo 256 mp3 ze Samsung Galaxy Note II (+pravdepodobne neco jako Graham Slee Voyager v pripade spuntu, nebo normalni BV Headamp v pripade velkych musli).

Kudy jit? IEM jako Shure 535, Senny IE80, nebo velke "kolemusni" BD T5p, nebo nejake levnejsi? Nebo nejak uplne jinak? Nejde muzika z tech velkych ven? Nikdy jsem uzavrene nemel.

Diky za jakekoliv postrehy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kolargol
Nádejný hifista


Založený: 01 február 2012
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: So september 08, 2012 10:04:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Špunty izolujou nejvíce, ale vydržet s něma celý den, no to je otázka.
Sám bych volil, Beyerdynamic t70p + RSA P-51 Mustang nebo iBasso PB2, i když na to co bude tuhle sestavu napájet, tedy mobil, je to zbytečné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: So september 08, 2012 21:37:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Mas s tema BD T70p osobni zkusenost? Potrebuju neco, co nepusti muziku ven, izoluji dobre (zevnitr ven)?

Poradil bys nejaky eshop v Cesku, kde to nakoupit?

Mobil proto, protoze posloucham pres wifi sky.fm radio v mp3 256 kbps. Hlavne jazz.

Nebylo by nakonec lepsi poslat to z mobilu ven pres BT jako data do Sennu MM550 travel a obejit tak sluchatkovy vystup v mobilu?

Nebo to nejak jde protlacit pres USB a vzit iBasso D12 a pouzit jeho DAC? Umi to Android?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kolargol
Nádejný hifista


Založený: 01 február 2012
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Ne september 09, 2012 07:27:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano s T70p mám osobní zkušenost, izolují dobře.
S BT ani Androidem nemám zkušenost, nemohu sloužit.
Jen ještě nasměruju, iBasso DX100 24Bit/192kHz by ti mohlo sedět, Androidový přehrávač s WiFi, a vlastním sluchátkovým zesilovačem, do jaké míry dokáže kontrolovat velká sluchátka a jak je funkční, nevim nemám zkušenost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betaron
Hifi obsluha


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 15
Bydlisko: Val. Klobouky

PríspevokZaslal: Ut september 11, 2012 07:42:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Na doporučení odborníků jsem pořídil (včera došel balíček) uzavřená sluchátka Shure SRH-440 a hned s prvotním poslechem mě jejich zvuk mile překvapil – pevný, dynamický. Sluchátka nejsou ještě patřičně rozehraná a provedl jsem pouze letmé srovnání s HD-595 s ohledem na intenzitu signálu do uší při shodně nastavené hlasitosti sluchátkového zesilovače Ciuffoli Super Linear Head Amp. Sluchátka HD-595 jsou hodně dynamická, avšak SRH-440 se mi jeví ještě krapet silnější, ale to bude nejspíš rozdílnou impedancí – 55 Ohm versus 44 Ohm. Taky charakter zvuku je odlišný, ale zvuková porovnání provedu později až bude více naposloucháno a vstřebány jemnější nuance včetně jakéhosi osobního psychického srovnání se s novým zvukem, protože ať chceme nebo nechceme i sluchátka představují jakýsi korekční článek ve zvukovém řetězci a taky s dalším přírustkem do početné rodinky mých sluchátek.
V každém případě SRH-mě ihned zaujala přesnými, údernými basy. Jelikož jsem baskytarista, bylo záměrně zvolena technicky dokonalá instrumentální muzika - dvě CD (nikoliv mp3) Béla Fleck & Flecktones, s fenomenálním basistou Victorem Wootenem. Sluchátka SRH-440 si s jeho exhibicionistickou hrou bravůrně poradila i při vyšší hlasitosti.
Co je jisté – tato sluchátka budou dobře hrát s kdejakým sračkovým přenosným přehrávačem, jsou hodně citlivá.

Jediné co mi nevyhovuje u těchto sluchátek, je točený přívodní kabel - ten pro noční poslech při usínání docela vadí. Takže sluchátka půjdou pravděpodobně k mixpultu, kde je to naopak vyhovující i tím, že sluchátka jsou skládací.

… a uzavřená sluchátka pro noční poslech? Mám ještě zálusk na HD-449, jejichž ergonomický tvar je spíše vhodný pro takovou příležitost a koneckonců mě ty sennhajzrovské zvukové charakteristiky vyhovují ...
Guitar Drums
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut september 11, 2012 07:48:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Shure má u sluchátek odpojitelné kabely, nahraď ten kroucený rovným, je to třeba kabel Shure HPASCA1 za 15 Euro. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marty63
Nádejný hifista


Založený: 13 január 2008
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Št september 20, 2012 22:31:28    Predmet: Beyerdynamic Custom One Pro Odpovedať s citátom

kód:
http://www.sluchatka.net/beyerdynamic-custom-one-pro/


Slyšel někdo tahle sluchátka? Vypadá to dost zajímavě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne júl 21, 2013 07:40:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky by mně zajímalo jak hrají venku na přenosném zařízení. A teď už stojí 3400Kč. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marty63
Nádejný hifista


Založený: 13 január 2008
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Pi november 15, 2013 18:34:42    Predmet: Aktualizace a upřesnění dotazu na uzavřená sluchátka Odpovedať s citátom

Hezký večer,
rád bych získal radu při výběru sluchátek pro domácí poslech s FiiO
X3. Chtěl bych, aby to bylo pokud možno konečné řešení, protože
návazně budu k těmto sluchátkům vybírat kvalitní sluchátkový
zesilovač s DAC - proto uvažuji ve vyšších cenách.
Pro venkovní poslech s FiiO jsem si zakoupil špunty Fischer DB02 MK2 a jsem s nimi naprosto spokojený. Úžasný detail a krásný prostor v nahrávkách.
Používám je i doma a Senny HD650 se smutně koukají - jsou prostě
otevřé a při tom hluku, ve kterém žiju, spousta detailů unikne. Proto potřebuji sluchátka uzavřená. Z katalogu Headphones.cz mne zaujaly tyto modely:
1) http://headphones.cz/inshop/domaci/audiofilska/audio-technica-ath-w1000x.htm
2) http://headphones.cz/inshop/domaci/audiofilska/beyerdynamic-t-5-p.htm

Chrakter zvuku by měl být podobný Fischerům. Já v současné
době nehledám úplně rovný průběh charakteristiky, ale zvuk, který mě
baví. A ten jsem našel právě u těch Fischerů. Nebráním se ani návrhu
jiných modelů (i špuntů ve vyšších cenových kategoriích) za podmínky,
že budou uzavřené.
Předem díky za radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi november 15, 2013 20:22:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkus poslechnout a uslyšíš, ty Beyery jsou vzdušnější, přehlednější s přesnějším basem, A-T pohodovější, basovější. Nejlepší uzavřená ale budou asi ty před rokem doporučené Fostexy TH900. Nevím, jestli to má na konečné řešení, ale nejsou špatná třeba Shure SRH940. Všechna uvedená sluchátka jsou nízkoimpedanční, což může být problém. 64ohmů mají ale docela zajímavé JVC DX1000, ty by mohly být nakonec ta správná volba. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marty63
Nádejný hifista


Založený: 13 január 2008
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Pi november 15, 2013 20:41:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Zkus poslechnout a uslyšíš, ty Beyery jsou vzdušnější, přehlednější s přesnějším basem, A-T pohodovější, basovější. Nejlepší uzavřená ale budou asi ty před rokem doporučené Fostexy TH900. Nevím, jestli to má na konečné řešení, ale nejsou špatná třeba Shure SRH940. Všechna uvedená sluchátka jsou nízkoimpedanční, což může být problém. 64ohmů mají ale docela zajímavé JVC DX1000, ty by mohly být nakonec ta správná volba. Wink

Děkuju moc, nějak podvědomě mě to tahne k těm Beyerům. Já jsem nenapsal, jednu věc - zdrojem muziky bude FiiO X3 případně jiné modely takových "lepších" playerů. Žádné připojování do domácího systému (zesilovač) nebude. Poslouchám pouze na sluchátka a další vylepšení u mne bude maximálně v DAC a sluchátkovém zesilovači.
Protože jsem totální technický antitalent, chtěl bych se zeptat, v čem by mohla ta nízká impedance vadit. Znovu zdůrazňuji, že hledaná sluchátka budou sloužit pouze pro domácí poslech.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
radimecek13
Hifi obsluha


Založený: 05 apríl 2012
Príspevky: 38

PríspevokZaslal: Pi november 15, 2013 21:11:13    Predmet: Odpovedať s citátom

nevím zda x3 i se sluchátkovým zesilovačem bude důstojným partnerem t5 bratru za 21.000,- podle mě by jsi pak musel investovat i do jiného zdroje,aby jsi využil potencionál těch sluchátek,pokud jsi spokojenej s Fischerama budeš spokojenej i se Shure SRH 940
_________________
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C-Hypa 300SE-Beyerdynamic DT 880 600ohm
Na ven:
Colorfly c3+ + Fiio E12+Fischer audio DBA - 02 mk II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bogino
Hifista - pokročilec


Založený: 05 september 2012
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Pi november 15, 2013 22:00:46    Predmet: Odpovedať s citátom

SRH940 su velmi energicke a maju specificky, hodne suchy, chladny, ale velmi rychly a presny bas, presne taky som u inych sluchadiel nepocul. Netrufam si preto povedat, ze su charakterovo ku FA DBA02 az tak velmi podobne. Brainwavz B2 (klon FA DBA02) mi zneju aspon o trocha teplejsie, aspon kusok relaxovanejsie, nez chladne, svetle, energicke Shurky. Samozrejme oboje su skor svetlejsie a detailne sluchadla.
_________________
Moje testy: http://headaudio.weebly.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi november 15, 2013 23:32:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Odporúčam vyskúšať: Focal Spirit Classic, NAD Viso HP-50, Denon AH-D7100/600, Fostex TH900/600...

PS: T5p by som sa radšej za tie prachy vyhol...

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jibu
Hifista - pokročilec


Založený: 23 február 2010
Príspevky: 280
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: So november 16, 2013 14:35:31    Predmet: Odpovedať s citátom

NAD Viso HP 50, co recenze to superlativy. Údajně nejlepší uzavřené sluchátka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marty63
Nádejný hifista


Založený: 13 január 2008
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: So november 16, 2013 15:46:06    Predmet: Nad Viso Odpovedať s citátom

Jenže tyhle sluchátka nejdou u nás koupit. Díval jsem se na stránky oficiálného distributora NAD u nás a ten ani v ceníku sluchátka žádná nemá.

Ještě mě napdala varianta, že bych šel zase do špuntů - Shure SE 535. Nebo něco lepšího?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jibu
Hifista - pokročilec


Založený: 23 február 2010
Príspevky: 280
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: So november 16, 2013 17:34:46    Predmet: Odpovedať s citátom

http://m.schlauershoppen.de/item/37363430 ,tady je máš v německém shopu, v čem je problém
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
filuS
Hifista


Založený: 25 november 2011
Príspevky: 119

PríspevokZaslal: So november 16, 2013 18:15:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak uz si davas na zoznam kusky ako D7100 ci TH-900, tak si tam este pripis Audio-Technica ATH-W3000ANV - podla mna jeden z najpodarenejsich uzavretych modelov vobec. Akurat moze byt trosku problem zohnat ich v EU. Vyssie spomenute W1000X su tiez velmi dobre, no po prechode na W3000ANV by som sa uz k nim nevracal.
_________________
Na predaj:
- Auralic Vega DAC
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marty63
Nádejný hifista


Založený: 13 január 2008
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: So november 16, 2013 18:32:18    Predmet: Koupě Odpovedať s citátom

Jibu napísal:
http://m.schlauershoppen.de/item/37363430 ,tady je máš v německém shopu, v čem je problém

Díky, ale tyhle věci raději kupuju v ČR.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
radimecek13
Hifi obsluha


Založený: 05 apríl 2012
Príspevky: 38

PríspevokZaslal: So november 16, 2013 18:38:41    Predmet: Odpovedať s citátom

tak zkus napsat českému distributorovi NAD,kdy je bude mít k dispozici,myslím dle ohlasů na zahraničních forech,že budou lepší volba než T5
_________________
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C-Hypa 300SE-Beyerdynamic DT 880 600ohm
Na ven:
Colorfly c3+ + Fiio E12+Fischer audio DBA - 02 mk II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciki62
Hifi obsluha


Založený: 06 november 2013
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ne november 17, 2013 19:53:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ja som tiež riešil výber uzavretých slúchadiel a úplnou náhodou mi nakoniec doma zostali nové Bower Wilkins P7 Very Happy
Prijateľná izolácia od okolitého hluku, veľmi pohodlné, prenosné a zvuk, pre mňa bezchybný !!!


Zdroj
1. iPhone či iPod Hrajú fantasticky bez akéhokoľvek DAC, čo je pre mňa veľmi dôležité.
2: PC a Notebook s DAC Fiio E10

viac info:
http://www.head-fi.org/t/681976/bowers-wilkins-p7-over-the-ear-headphones

alternatíva bola ešte Shure SHR1540 a tiež Sony MDR-7520.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist