Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Pioneer PD-S801 vs. Pioneer PD-S904 Casea modification

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2007 10:02:01    Predmet: Pioneer PD-S801 vs. Pioneer PD-S904 Casea modification Odpovedať s citátom

Sluchátkáč Pro-Ject Head Box Tube a sluchátka Sennheiser HD600 od analogového mága Renovna mi pomohly najít drobné rozdíly v reprodukci starších přehrávačů Pioneer. V obou případech se dostavil typický zvuk Legato Linku, pokles nejvyšších výšek, jakoby zvláštně nafouklé basy, možná trošku podpořeny lampáčem, líbivé, relativně znělé středy, celkově barevný, klidný zvuk.


cd.jpg
 Description:
 Filesize:  85.32 KB
 Viewed:  375 Time(s)

cd.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2007 10:14:40    Predmet: Odpovedať s citátom

904ka byla lepší než můj dlouholetý kus 801. V čem? Více cinká, což je zvukově pravdivější, ověřeno porovnáním s 505kou od Sonyho. Taky hudba při nízkých úrovních má zřetelnější kontury, více detailů, potvrdili to zejména Floydi, kde je spousta faderovaných pasáží.

Oba přehrávače mají oproti Sonce opravdu přibarvené basy a méně nejvyšších výšek. Podle mne jde o záměr.

Vystřídal jsem taky 2 linkové kabely Oehlbach NF1 a Pro-Ject Conect It. Nepozoroval jsem žádnou zvukovou změnu.

Mechaniky obou strojů jsou spolehlivé, žerou 100% všechny vypálené CDR disky různých značek, což je po cca 15 letech u 801 a 10 letech 904 skvělé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist