Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

PhonoFet - diskrétní gramofonní předzesilovač pro MM
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Máte zájem o článek na téma problematiky MM/MC přenosek?
Ano
92%
 92%  [ 75 ]
Ne
7%
 7%  [ 6 ]
Celkom hlasov : 81

Autor Správa
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 10:56:21    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
citácia:
bez známek nepříjemné hlasitosti rozpíná ochrany slabého 100W integráče.

Niečo bude špatne....


Oba víme co. Vždy bych se rozhodl stejně.
Prof. Matti Otala a požitek z hlubokého laskavého působení hudby.
Ve spojení s správným zdrojem zvuku, dochází k prosycení hladu po emocích, nektarovém mrholení, gongových činelech, dobře temperovaném klavíru.
Líbí se mi Vaše třípásma páskovým výškáčem a myslím, že pro většinu posluchačů to může být konečná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5959
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 14:03:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejde o vkus a zvuk, ale ak to pri vyššej hlasitosti v špičkách vypína,tak je naozaj niečo zlé,koniec pri prebudení nemá prečo vypnúť. Viac to vyzerá na DC ochranu(subsonic. hluk z gramofónu??),alebo koniec v limitácii zakmitáva, alebo zostáva "visieť". Každopádne reproduktorom "ide o život"!.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
petrmo
Hifista


Založený: 14 február 2008
Príspevky: 167
Bydlisko: Ostravsko

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 14:16:55    Predmet: Odpovedať s citátom

JJ to znám tohle se mi stalo na Aktidampu IV kmital mi jeden kanál na úrovni infrazvuku asi tak na 2hz a tak silně že mi na té frekvenci cvakali ochrany na DPA ale jen při vyšších hlasitostech a tak dlouho jsem hledal problém až jeden kanál na DPA umřel Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20483

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 16:12:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Subsonic by měl být vidět na pohybu membrán.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
petrmo
Hifista


Založený: 14 február 2008
Príspevky: 167
Bydlisko: Ostravsko

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 16:20:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano bylo to vidět ale jen třeba při zapnutí toho předku a to jen pokud byl dispre na vyšší hlasitosti při reprodukci jsem si toho nevšimnul až posléze.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20483

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 16:27:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapnutí je jiný jev, to je jednorázový DC ráz (skok s exponenciálním doběhem k nule). Dispre 1 to dělal, Dispre 2 ne. Koncový zesilovač je potřeba zapínat jako poslední a vypínat jako první, dá se to zapamatovat.

Efičák tu něco napsal a hned je tu mrak spekulací. Nikdo jsme u toho nebyli. Osobně si netroufnu na dálku posuzovat, o co šlo, ale jiní jsou evidentně moudřejší.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 16:43:27    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Koncový zesilovač je potřeba zapínat jako poslední a vypínat jako první, dá se to zapamatovat.


Myslim, že když jsou jednotlivý komponenty dobře udělaný, nezávisí na pořadí zapnutí/vypnutí.

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20483

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 16:53:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Jako vždycky už zase žvaníme o něčem jiném, že.

BTW Františku, "dobře udělaný" komponent, který blbě hraje, mě nezajímá. Co je to dobře udělaný komponent? Mraky relé a součástky v řadě ??

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 18:06:56    Predmet: Odpovedať s citátom

O tom jestli něco nějak hraje se pěkně povídá, ale jestli něco při zapnutí vystřelí basáky k sousedům, tak je to docela jednoznačný...
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5959
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 19:35:10    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA- Ak po výmene zaťažovacieho odporu pre prenosku a hlasitejšom hraní koniec v špičkách vypína, tak je tam chyba, to nie je špekulácia, na to nemusím byť na mieste. Alebo si to Efičák vymyslel?
Toto potom rozhodne nie je "dobře udělaný komponent". Koniec (ani preamp) v krátkodobej limitácii nemá prečo vypínať, jedine ak tam vzniká DC zložka, či už "ustrelí" servo v konci alebo v preampe, prípadne nejaká nestabilta, a to chyba je.
Otázka na Efičáka- robí to aj pri rovnako hlasitom hraní z CD?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 19:46:37    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Nejde o vkus a zvuk, ale ak to pri vyššej hlasitosti v špičkách vypína,tak je naozaj niečo zlé,koniec pri prebudení nemá prečo vypnúť. Viac to vyzerá na DC ochranu(subsonic. hluk z gramofónu??),alebo koniec v limitácii zakmitáva, alebo zostáva "visieť". Každopádne reproduktorom "ide o život"!.


Ono to vypíná i z dobře nahraného CD. Myslím, že je za tím malý činitel tlumení a sloupové bedny Phonar P4 dvojicí basáků. V AV Revue psal o nich Milanovi Slancovi test a naměřil 2,4 Ohm, což vůbec neodpovídá B-100. Proto spíná ochrany, měl by mít něco slušnějšího 6-8 Ohm.
Kdykoli jsem na ně zapojil lampáč, bylo to o ničem.

Děkuji za konkrétní příspěvek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20483

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 19:50:53    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
PMA- Ak po výmene zaťažovacieho odporu pre prenosku a hlasitejšom hraní koniec v špičkách vypína, tak je tam chyba, to nie je špekulácia, na to nemusím byť na mieste. Alebo si to Efičák vymyslel?
Toto potom rozhodne nie je "dobře udělaný komponent". Koniec (ani preamp) v krátkodobej limitácii nemá prečo vypínať, jedine ak tam vzniká DC zložka, či už "ustrelí" servo v konci alebo v preampe, prípadne nejaká nestabilta, a to chyba je.
Otázka na Efičáka- robí to aj pri rovnako hlasitom hraní z CD?


Máte úplnou pravdu - jsou to opět spekulace, a dokonce i výmysly - ale Vaše. Už jsem si na to zvykl. Co Vám tak leží v žaludku?

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 20:06:12    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Jako vždycky už zase žvaníme o něčem jiném, že.

BTW Františku, "dobře udělaný" komponent, který blbě hraje, mě nezajímá. Co je to dobře udělaný komponent? Mraky relé a součástky v řadě ??


Densen B-100 je nestabilní, je bez celkové zpětné vazby, má nízký činitel tlumení a i přes výkon 2x 120W, na tak zvýhybkované bedny nestačí.
Měl bych dát koncák B-300 do bi-ampu, ten má 2 x 200W do 4 Ohm.
Je nedokonalý, může prohodit repráky oknem, ale mě bezpečný, špatně hrající zesilovač nezajímá.
Potřebuji ten první dobrý Watt.
Předzesilovač hraje extrémně dobře, čistě a dynamicky a chová se stejně, jako Renowem tuněný Vincent S-1.1 doplněný Teslou ECC82.
Densen má pasivní předek z vybíraného alpsu, koncák s velkým ziskem a docela velké zkreslení za studena, neboť je teplotně závislý na ohřátí celé tlakově odlívané designově dotažené skříně bez přiznaných šroubů a vrutů.
Bezpečný, silný a tupý komponent mě nezajímá.
GTP je levný a vynikající. Densen je levný, nedokonalý, náladový, ale když to klapne, je to TO!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20483

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 20:21:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Někdy "to" probereme osobně. Pokud bude nějaká akce, mohl bych přivézt preamp bez celkové zpětné vazby a konec s klidovým proudem 1A bez celkové zpětné vazby. Nejsou náladové, chovají se korektně Wink
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5959
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 20:31:30    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
jsou to opět spekulace, a dokonce i výmysly - ale Vaše. Už jsem si na to zvykl.

Efičák napíše, že pri hlasitejšom hraní koniec vypína, ja tvrdím, že to nie je v poriadku, že sa jedná o závadu,ktorá môže niečo poškodiť. Vy napíšete že sú to výmysly a špekulácie...Dobre , tak je to úplne v poriadku a dobrý koniec s dobrým preampom toto musí robiť. Spokojný?
Ale prečo sa Vám to potom nepáčilo v Brne, keď sa "zrútili" monobloky v limitácii s Aragrornami? .. Toto zase nechápem ja..Niekdo sa zle vyspal?
Efičák- mimochodom, tie trojpásma s páskovým výškačom nehrali doteraz cez nič iné (nikto to nemohol počuť s ničím iným), len cez bezpečný, "špatně" hrající zesilovač Confused .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 20:43:52    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Někdy "to" probereme osobně. Pokud bude nějaká akce, mohl bych přivézt preamp bez celkové zpětné vazby a konec s klidovým proudem 1A bez celkové zpětné vazby. Nejsou náladové, chovají se korektně Wink


GTP je vynikající, podařené a těším se tomu, že jej mohu poslouchat. Mé peníze jsou utraceny k mé nesmírné spokojenosti.

Densen je i podle polských Hi-Fi webů velmi vybíravý ke zdroji zvuku.
Co odpustí spousta vynikajícího aparátu, to jakési magické Beat vyčlení, jako neposlouchatelné. Renown by mohl vyprávět, kolik mi půjčil modelů, prototypů a nic mi nebylo dobré. Dokonce jsem měnil operáky a spálil celý box. Váš návrh PMA, realizace Zdenem Březovjákem a Renownem, docílil v konečném díle mé plné, úplné spokojenosti.

Zmizel technologický nádech, "elektrická pachuť", dřina a námaha u poslechu. Možná (odborníci prominou) je za tím velká rychlost B-100. Ano opouštím tenký led, tohle neokecám.
Genie Turntable Phono s špičkovým LP, dynamiku jako CD, barvy jako analog a bezstarostnou přímou atmosféru bez námahy uší, součástek a peněženky.

Omlouvám se za zmínku o mém laciném nedokonalém aparátu.
Rady s možným zdrojem problému vnímám, jako snahu najít a odstranit možný zdroj poruchy. Děkuji za to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20483

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 20:49:15    Predmet: Odpovedať s citátom

efičák napísal:


Zmizel technologický nádech, "elektrická pachuť",


Vím, o čem je řeč. Proto mluvím o preampu bez celkové ZV, jde o srovnání D2 a D3. Přitom D3 má současně i velmi nízké zkreslení, to abychom předešli oblíbeným úvahám o "líbivých zkresleních" (což je s prominutím pitomost na n-tou, jelikož nahrávka s přidaným jakýmkoliv zkreslením se nejeví lepší). Je to taková berlička, jak vysvětlit něco, čemu jsme neporozuměli Wink

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TonyB
Hifi obsluha


Založený: 18 júl 2008
Príspevky: 17
Bydlisko: Toronto

PríspevokZaslal: Pi september 11, 2009 15:51:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Je neco noveho s timto predzesilovacem?

TonyB
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20483

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 11:42:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Kontaktujte Renowna.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11188
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 12:26:52    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Kontaktujte Renowna.

Předpokládám, že jsi svou konstrukci nesvěřil k výrobě někomu, kdo by to patlal po večerech v garáži. Nebylo by tedy lepší uvést normální obchodní kontakt na firmu a prodejnu, kde se dá zboží koupit (objednat) ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 14:07:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Vláďo, zde jmenovaný Renown má co do činění s jednou firmou, která to rozhodně nepatlá po večerech. Předzesilovač je PRÁCE NA ZAKÁZKU, jako taková byla zaplacena a vše ostatní je věcí zadávající firmy, do čehož autor, jako druhá smluvní strana, už nemá co kecat. Divím se, že ty jako inteligentní člověk, nemáš elementární povědomí, jak podobné vztahy fungují....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11188
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 14:19:49    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Vláďo, zde jmenovaný Renown má co do činění s jednou firmou, která to rozhodně nepatlá po večerech. Předzesilovač je PRÁCE NA ZAKÁZKU, jako taková byla zaplacena a vše ostatní je věcí zadávající firmy, do čehož autor, jako druhá smluvní strana, už nemá co kecat. Divím se, že ty jako inteligentní člověk, nemáš elementární povědomí, jak podobné vztahy fungují....


Pavle, nevyznám se v tom nějak podrobně, ale tenhle základní princip je mi naprosto jasný.
Proto bych očekával, že odpověď bude: Produkt vyrábí a dodává firma XYZ (adresa, telefon, web). To, že nějaký zaměstnanec (majitel ?) té firmy se shodou okolností vyskytuje v tomto fóru, je informace zajímavá, ale pro vlastní nákup nepodstatná. Partnerem pro jednání je firma (prodejna, dealer).

A teď mi prosím vysvětli, proč (nepochybně vynikající) produkt musí být prodáván utajeným způsobem, kdy bez kontaktování jedné konkrétní osoby nelze zjistit ani cenu, ani parametry a dokonce ani výrobce! Není to trochu divné ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 14:52:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak mám tušit, jaká je strategie té firmy ? Na tohle ti nemůžu odpovědět....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11188
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 15:03:31    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Jak mám tušit, jaká je strategie té firmy ? Na tohle ti nemůžu odpovědět....

Aha, no to je zajímavá strategie. Wink
A ta firma se jmenuje .... ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
petrmo
Hifista


Založený: 14 február 2008
Príspevky: 167
Bydlisko: Ostravsko

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 15:40:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky neznám strategii této firmy ani zda je preamp pro širokou veřejnost nebo ne ale snad nic nepokazím když napíši že se jedná o Pro.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Foxy
Hifista


Založený: 16 január 2008
Príspevky: 169

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 17:02:07    Predmet: Odpovedať s citátom

A nebo Gen.e .........?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11188
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 17:13:04    Predmet: Odpovedať s citátom

To je teda chobotnice, už to začínám rozplétat:

1) Společnost SEV Litovel, s.r.o. byla právně založena 20. září 1999 a svoji činnost zahájila dnem 1.října 1999.
SEV převzal část výrobních prostor, výrobního zařízení , know-how, výrobní náplně a zákazníků od společnosti ETA a.s. se sídlem v Hlinsku, která svůj závod v Litovli zrušila.
.
.
Tato tradiční výroba vznikla v Litovli před více než 50 lety v tehdejším státním podniku Tesla Litovel. Podnik se dále rozšiřoval a v r. 1992 byl státní podnik včleněn do a.s. ETA Hlinsko.
------------
Gramofonové přístroje řady Pro-Ject spoluvytvářela a odebírá firma Audio Tuning Wien. Dodává je mimo jiné do Anglie, USA, Německa a jiné trhy. Kompletní nabídku gramofonových přístrojů najdete na www.project-audio.net.
Také tuzemští zákazníci mohou naše gramofonové přístroje získat. Některé typy se souhlasem Audio Tuning Wien prodáváme sami, popřípadě se prodávají prostřednictvím firmy Acoustique Quality. Výrobky jsou identické s provedením pro Audio Tuning Wien, protože se jedná o exportní souběhy.
http://www.sev-litovel.cz/Sortiment/GramofonyProJect/tabid/65/Default.aspx
http://www.sev-litovel.cz/LinkClick.aspx?fileticket=NDeog/uzxM4=&tabid=60

2) Pro-Ject products are the result of an exemplary cooperation within a rapidly uniting Europe. For over fifty years record players have been designed and built at Pro-Ject's manufacturing facility in Litovel, situated to the east of Prague. This plant is one of the most advanced manufacturers of precision mechanics in the country In cooperating with this company Pro-Ject Audio Systems, located in Vienna, found the ideal partner for their plans to produce the goods that they missed from amongst the vast flood of consumer hifi products - simple, uncluttered and utterly functional products.
http://www.project-audio.com/main.php?cat=default&lang=en

3) Gramofony Pro-ject: Gramofony Pro-ject již na našem trhu nejsou překvapením. Předkládáme Vám nabídku 9 gramofonů, kde hlavním mottem při konstrukci je výsledný zvuk a tomu je podřízeno vše. Pozorným pohledem lze poznat, že ani design nezaostává za perfektně precizním technickým zpracováním. Tyto gramofony vyráběné v Litovli se dnes dostávají ke svým zákazníkům do celého světa, včetně takových zemí jako USA, Japonsko, Austrálie, Brazílie a nepočítaně dalších.
Toto píše oficielní prodejce, firma AQ
http://www.aq.cz/index.php?status=subkat&id=6&name=Gramofony

====================================================

Takže suma sumárum, firmy normálně fungují, gramofony a ostatní věci se vyrábí v Litovli (logicky, je to prostě zprivatizovaná část bývalé Tesly, která dělala gramofony odjakživa). Do světa se to posílá přes Vídeň, protože nad českým výrobcem by patrně Amíci ohrnovali nos. Firmy mají své webové stránky, kde je všechno jasně a popravdě popsáno.
(Až na ten exportní souběh, to mě pobavilo, to je pojem z dob dávno minulých, zdá se, že někteří tesláci stále ještě sedí na svých židlích)

Jenom na Slovanetu je jméno firmy tajemství, na které se nesmí ani pomyslet, natož ho pak vyslovit.

Chybička je jediná. Předzesilovač, o kterém je tohle vlákno, jsem v nabídce nenašel. Proč, tomu opravdu nerozumím, protože by kvalitou určitě převálcoval většinu předzesilovačů. A nebo možná právě to je ten důvod. Takže se vyrábí pokoutně po malých sériích pouze pro známé a normální zákazník "z ulice" nemá šanci se ani dozvědět, že existuje, natož potom ho koupit ?

Jestli je to tak, tak je to hodně smutné. A pokud se mají věci jinak, měl by to někdo jasně a srozumitelně vysvětlit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 17:41:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ať je to tak či tak, v každým případě je ti do toho hovno.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 18:16:16    Predmet: Odpovedať s citátom

petrmo napísal:
JJ to znám tohle se mi stalo na Aktidampu IV kmital mi jeden kanál na úrovni infrazvuku asi tak na 2hz a tak silně že mi na té frekvenci cvakali ochrany na DPA ale jen při vyšších hlasitostech a tak dlouho jsem hledal problém až jeden kanál na DPA umřel Crying or Very sad


Actidamp IV má jeden kondenzátor navíc a ten je tam ke škodě. Podotýkám, že já to nenavrhoval a tenhle problém už jsem někde ventiloval. Kdo má zájem, nechť se ozve - podle původního schématu je to C14 resp. C214. Problémy mohou vzniknout zejména když někdo pro jistotu tuhle kapacitu zvýší.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So september 12, 2009 19:55:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Mk IV je blokově stejný jako Mk III, kterýžto jsi navrhoval ty a tam je použitý také.... Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Strana 3 z 10

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist