Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Projekt "1518"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 86, 87, 88, 89  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 06:59:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Působí to majestátně a já bych to takhle už nechal Smile

Vytlumit to chce určitě, stojatina přes výšku bedny už bude nepříjemná. Bez měření se to nedá moc dělat, ale zkus toho nacpat víc spíš do horní části bedny, možná trochu taky naproti basáku. Snad i trochu na bočí stěnu - měla by vždy stačit jen jedna z protějších stěn.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michal_jbl 250ti jubilee
Hifista - pokročilec


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 335
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 09:13:55    Predmet: Tlumení Odpovedať s citátom

Vyplnil jsem především vršek... boky, ale pak i velmi volně skoro celý objem nad driverem a za ním. Za basákem jsem to vzal na stěny, vyhnul jsem se výhybce, přece jen je tam ztrátový výkon a odpory se mohou při delší reprodukci na vyšší hlasitost zahřát. Spodek pak podobně jako vršek... stěny dokola a velmi lehce i objem. Když do toho pustím pomalu klouzavý basový tón, charakter reprodukce se s frekvencí nemění... nezesiluje to na žádné frekvenci... tedy, ne znatelně... neduní. Řádově větší problémy dělá cimra... naštěstí sedím v kmitně, takže basů je subjektivně dost. Překvapilo mě, že ten přidaný objem opravdu velmi slyšitelně funguje. Kontra oktáva a částečně i subkontra oktáva varhan hraje jak v kostele Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kukin
Nádejný hifista


Založený: 06 august 2008
Príspevky: 74

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 09:38:24    Predmet: Re: 1518 ve verzi Hrombedna Odpovedať s citátom

Michal_jbl 250ti jubilee napísal:
Tak na přání Pavla přikládám, jak to teď vypadá na stanovišti. Ono té práce bylo poněkud více Smile


No působí to dobře a poměr stran půdorysu 4:3 vypadá mnohem lépe než ty původní "placáky" Idea. Až je po čase nalakuješ, tak přihoď výsledek. Ta kolečka vypadají pěkně. Kočky s tím fakt můžou pohnout Question.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 18:34:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Nestálo by za trochu práce udělat šikmý zvukovod ? Coffee něco takového dělal. Anebo by bedna mohla mít lichoběžníkový půdorys, přední stěna šikmo, zbytek kolmo, true stereo !!! Kdysi jsem něco takového dělal pod názvem Polla, bez zvukovodů, basák do boku, dojem mimořádně dobrý.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 18:39:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Už jsem to tu nadhazoval několikrát, nikdo se dodnes nechytil. Myšlenka šikmého zvukovodu se mi krajně nelíbí, kvůli navázání svazků pod a nad dělící frekvencí - bylo by to nasměrované každé někam jinam, s vlivem na frekvenční cháry mimo osu. Ale je fakt, že jsem to nezkoušel.

Anebo se to prostě celé natočí...



2_wg12-e1.jpg
 Description:
 Filesize:  23.74 KB
 Viewed:  133 Time(s)

2_wg12-e1.jpg



2_wg12-e2.jpg
 Description:
 Filesize:  29.83 KB
 Viewed:  132 Time(s)

2_wg12-e2.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 18:48:19    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
...Kdysi jsem něco takového dělal pod názvem Polla, bez zvukovodů, basák do boku, dojem mimořádně dobrý.

Já vím, a popravdě dodnes nechápu, jak velký to má mít význam u tak relativně široce vyzařující bedny. Na co tam má to natočení vliv?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 18:58:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Směruje střeďák i výškáč, takže se pošlou do místa poslechu. Navíc přední stěna se láme v úhlu 120°, což trochu potlačí difrakce. A designově to je docela zajímavé. Wink Zvukově ale asi byl nejpodstatnější ten 19 mm výškáč.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 19:02:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak teď už tomu nerozumím vůbec. Bedny se běžně míří na uši - jde tedy jen o to, aby bedna stála jakože rovně, ale přitom mířila na posluchače? Tady u těch zvukovodů jde o to, aby byly natočené ještě před posluchače - lze tak dosáhnout určité časově-intenzitní kompenzace při jeho pohybu do stran, takže lze o něco rozšířit "sweet-spot" (zvuk tak prostorově tolik nekolabuje do té bližší bedny), aspoň teoreticky. V praxi se zdá, že to trochu i funguje. Ale to jen díky tomu úzkému svazku.

Naposledy upravil MaBat dňa Št máj 24, 2018 19:04:10, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 19:03:57    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Už jsem to tu nadhazoval několikrát, nikdo se dodnes nechytil. Myšlenka šikmého zvukovodu se mi krajně nelíbí, kvůli navázání svazků pod a nad dělící frekvencí - bylo by to nasměrované každé někam jinam, s vlivem na frekvenční cháry mimo osu. Ale je fakt, že jsem to nezkoušel.

Anebo se to prostě celé natočí...


O bednách do kouta psal už Lukeš ve Věrném zvuku. Něco takového dělala i TESLA jako monitor do rádia. Byl tam zajímavý koaxiální reprák, výškáč měl šestibuňkový zvukovod - předchůdce ART481. Mimochodem, nemá ho někdo ještě doma ?

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 19:08:11    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Tak teď už tomu nerozumím vůbec. Bedny se běžně míří na uši - jde tedy jen o to, aby bedna stála jakože rovně, ale přitom mířila na posluchače? Tady u těch zvukovodů jde o to, aby byly natočené ještě před posluchače - lze tak dosáhnout určité časově-intenzitní kompenzace při jeho pohybu do stran, takže lze o něco rozšířit "sweet-spot" (zvuk tak prostorově tolik nekolabuje do té bližší bedny), aspoň teoreticky. V praxi se zdá, že to trochu i funguje. Ale to jen díky tomu úzkému svazku.


Je to tak - míří se na posluchače. Namířit před posluchače by to šlo taky, ale u širokoúhlých výškáčů to nemá moc významný efekt. Ono kdyby se podařilo udělat zvukovody tak, aby měly opravdu těch 90°, tak by taky moc velký efekt nemělo. Ale jak jsem psal, vypadá to zajímavě. Dokonce to někdo zkoušel kopírovat.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo_g
Hifista


Založený: 02 august 2010
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2018 19:53:14    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
Nestálo by za trochu práce udělat šikmý zvukovod ? Coffee něco takového dělal. Anebo by bedna mohla mít lichoběžníkový půdorys, přední stěna šikmo, zbytek kolmo, true stereo !!! Kdysi jsem něco takového dělal pod názvem Polla, bez zvukovodů, basák do boku, dojem mimořádně dobrý.


Pre pripomenutie - Polla

Martin



polla-small.gif
 Description:
 Filesize:  4.99 KB
 Viewed:  10911 Time(s)

polla-small.gif


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Pi máj 25, 2018 20:40:15    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
... Ono kdyby se podařilo udělat zvukovody tak, aby měly opravdu těch 90° ...

Já tedy nevím, ale mně tohle přijde už docela blízko -



sth-polar2.png
 Description:
 Filesize:  117.74 KB
 Viewed:  144 Time(s)

sth-polar2.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ne máj 27, 2018 19:18:23    Predmet: Odpovedať s citátom

No, to už je hodně dobrý. Nad 15k už by mne to celkem nebolelo. Ostatně to už s jednoduchým zvukovodem na 1" asi už ani udělat nejde, museli bychom jít na multiceluláry nebo multikoaxiály, a to ještě kdoví jestli.

Prosím o připomenutí, co je tam za driver. Na tom asi hodně záleží, s výstupním úhlem 90° se asi stěží něco dělá, ale nepochybně rozhoduje i hloubka hrdla od příruby k výstupu slotů, pro 20 kHz by to asi muselo být maximálně čtvrtvlna, tedy cca 8 mm a to se asi taky běžně nedělá, ale to už hádám, žádnou zkušenost v tomhle ohledu nemám.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Ne máj 27, 2018 19:22:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Tohle byl DE250, bedny STH12. Svět je plný překvapení - níže Geddesova bedna s DE500. Nevím, jak to dělá. Ale je fakt, že u DE500 končí phase-plug skoro až na konci driveru, tam může být ještě tak 5 mm max - Pet007 může změřit, kolik je to u DE502. Třeba s tím teď dostane totéž.


geddes_mystery.png
 Description:
 Filesize:  235.57 KB
 Viewed:  148 Time(s)

geddes_mystery.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ne máj 27, 2018 19:53:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud jde o směrovost a cháru na vysokých frekvencích, mám tuto opakovanou zkušenost - míra směrovosti určuje významnou měrou charakter stereofonního obrazu. Souvisí to patrně s poměrem mezi intenzitou přímého a rozptýleného pole. Při větší směrovosti je ostřejší lokalizace, při menší je lepší "vyplnění prostoru". Taky je při menší směrovosti výraznější efekt "zmizení beden". Někdy se dějí podivnosti s výškovou a hloubkovou lokalizací, ale to myslím není moc probádané.

Pokud jde o cháru, ať již osovou nebo výkonovou, nad 10 kHz už to spíše "cukruje", dodává to zvuku třpyt, nerovnosti nejsou moc podstatné, hlavně do mínusu. Hrby mohou způsobovat agresivitu, zvlášť když se absence složek nad 12k dohání převýšením mezi 8 a 12k.

To jsou všechno takové ty věci, které určují charakter bedny a okolo kterých se cintá na fórech a v magazinech. Nejlepší je samozřejmě hladká chára do 15k a plynulý a ne moc příkrý nárůst směrovosti - osobně to při výběru repráků sleduju do 15k. Pokud není propad víc jak o 5 dB, je to bez problémů a celkem není co řešit. BTW, pro kaloťák 25 mm je to už jen tak tak, vyhoví málokterý, ale najdou se.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ne máj 27, 2018 19:57:53    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Tohle byl DE250, bedny STH12. Svět je plný překvapení - níže Geddesova bedna s DE500. Nevím, jak to dělá. Ale je fakt, že u DE500 končí phase-plug skoro až na konci driveru, tam může být ještě tak 5 mm max - Pet007 může změřit, kolik je to u DE502. Třeba s tím teď dostane totéž.


Chtělo by se to dohodnout s Prodance a udělat jim inventuru ve skladu, mají tam i leccos jiného než B&C. Kdyby z toho koukal kšeft, třeba by na to slyšeli. Kdysi jsem se tam s někým znával, třebas na mne ještě nezapomněli. Ale chtělo by to osobně předjednat.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michal_jbl 250ti jubilee
Hifista - pokročilec


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 335
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi júl 20, 2018 10:48:00    Predmet: Nynější stav Odpovedať s citátom

Jen pro pořádek... jak to vypadá po nátěru a s novými kolečky (ta samá, ale černá).


20180719_162242-2.jpg
 Description:
 Filesize:  135.94 KB
 Viewed:  259 Time(s)

20180719_162242-2.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi júl 20, 2018 18:12:22    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
"k rozhýbání membrány basáku na 30 Hz aby bylo vůbec něco slyšet" SKUTOČNÉ, teda pravé ... je potrebný rozmer miestnosti aspoň 12x12 metrov (najlepšie aj na výšku...) a zrejme hodne luxuxsne zatlmenej.
On mozog je sviňa - dopočíta zo vstupných údajov ucha aj to, čo nejestvuje.
V našich firemných dodávkových vozidlách to hraje neskutočne zaujímavo (nie správne - DSP) - zdanlivo neskutočne nízke basy. Hlava to dopočíta z ostatných (nesínusových) zložiek zvuku.
Zdanlivo - pre to, že ten pošahaný computer, čo si každý nosíme v makovici dokáže obabrávať (a nie len vo zvuku).
Sám som sa tak oebabral, no (s)prosté indikovanie hoci pomocou šteklivého mobilu s Androidom ukáže tretiu harmonickú...
Zvuk (celý život) je o pocitoch, nie o realite Smile
_
Kdesi som zachytil info o tom, že budeme "počuť" zvuk aho hodne hlboký aj vtedy, ak bude "nosná", teda základná frekvemcia NESÍNUSOVÉHO zvuku odfiltrovaná.


Sorry, poněkud asfaltový příspěvek.
1. K rozhýbání membrány... to s objemem místnosti nemá zhola nic společného. Pohyb membrány je určen konstrukcí repráku, bedny a zesilovače. Jiná věc ovšem je, co místnost udělá s tím, co leze z té rozhýbané membrány.
2. Dodávková vozidla... reprodukce basů v autě je daná tím, že zvuk je reprodukován do malého prostoru, ve kterém už se na nízkých frekvencích nešíří zvuková vlna a prostor se chová jako tlaková komora. Proto se do auta moc nehodí basreflex. Basbedny do auta typu basstube apod. jsou něco jiného, vlastně je to jednoduchá bandpass ozvučnice.
3. Odříznutím základní harmonické z komplexního signálu vznikne paskvil. Při částečném potlačení se sice nezmění vnímaná výška tónu, zato se radikálně změní barva zvuku.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TAB
Hifi obsluha


Založený: 04 marec 2013
Príspevky: 1
Bydlisko: Česká republika

PríspevokZaslal: Ne október 21, 2018 22:19:56    Predmet: 1518 Odpovedať s citátom

Ahoj, narazil jsem na tento projekt. Chtěl bych se zeptat jestli by tu byla nějaká šance si tento projekt někde poslechnout v okolí Prahy nebo Brna. A pokud by se mi to líbilo zda má někdo či autor nějakou dokumentaci podle které bych to zvládl vyrobit případně bych i hotovou ozvučnici koupil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Po október 22, 2018 07:31:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Poslechnout asi jo, ale jinak je to pasé. Doporučuju se případně poohlédnout po něčem aktuálnějším:

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=25743
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=25319
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aliana
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 31 august 2020
Príspevky: 37

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2020 13:32:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Nice post! This is a very nice blog that I will definitively come back to more times this year! Thanks for informative post. https://royalcbd.com/cbd-drug-interactions
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aliana
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 31 august 2020
Príspevky: 37

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2020 15:18:40    Predmet: Odpovedať s citátom

These are the majors among the majors that have passed the absolute verification. This is a recommendation that removes the most worrisome part of the Toto bet about the "Buck Site", so please succeed with your skills. 안전놀이터
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Pi december 01, 2023 15:23:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Oživuji toto vlákno. Rouhodli jsme se s Retou dokončit tento projekt a postavit bedny s kulatou hornou, dle posledního návrhu.


1518 final.png
 Description:
 Filesize:  72.33 KB
 Viewed:  31 Time(s)

1518 final.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: So december 02, 2023 10:36:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Konečne krásny dizajn. Gratulujem. Ak sa zvládne povrchovka a farebné vyhotovenie, tak toto bude fakt sexy.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So december 02, 2023 18:06:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže existuje možnost, aby zvukovod byl součástí normální bedny ve tvaru kvádru ? V poslední době se zdálo, že jediná možnost je zvukovod volně stojící s tím okrajem zarolovaným dozadu, jinak to nebude hrát ?
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So december 02, 2023 21:36:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta konstrukce je technicky překonaná. Samostatný zvukovod má lepší vlastnosti.
Tady jde hlavně o zužitkování věcí co máme a líbí se mi to i designově.
Taky jsem přesvědčenej že to budou výborný bedny. Ostatně nějakou dobu jsem žil s RPM, tak vím co od toho čekat. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: So december 02, 2023 22:29:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Existuje kompletní sada měření “samostatného zvukovodu” a driveru dohromady s basákem? Bez basáku to asi nemá cenu, že. Jaké to má vertikální charakteristiky, když se tolik honí směrovost?
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So december 02, 2023 23:16:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Konkrétně na 1518 existuje měření z bezdozvukové komory na ČVUT. To už bys po těch letech ale mohl vědět. Zajišťoval to tenkrát Bohouš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: So december 02, 2023 23:29:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Bylo to na HAMU Smile Bohouš, fugo, Yoda a já. Zajímavá zkušenost, jinak bych se tam asi těžko podíval (jsou to nádherné prostory), nutné to ale není, měřit se dá stejně dobře i bez toho.
Projekt 1518 byl v té době vrchol, tak jsem pokládal za vhodné zkusit to tam, Bohouš Sýkora to domluvil. Byl to den práce, dnes už (aspoň pro mě) těžko představitelné.

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne december 03, 2023 00:01:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha, tak to se omlouvám za mystifiklaci. Měl jsem za to že to bylo ČVUT. Smile
Jsou někde ta měřění upnutá? Po těch letech už si to úplně nevybavuju.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 86, 87, 88, 89  Ďalšia
Strana 87 z 89

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist